Хоча чай з ромашкою вважається виключно корисним для здоров’я, при певних умовах він здатний шкодити організму. На це вказав лікар-педіатр Марсело Андраде, який представляє лікарню Сан-Хуан-де-Деу в Барселоні.

Медик підкреслив, що в деяких випадках організм вкрай негативно відгукується на містяться в тих чи інших рослинах активні компоненти. Це актуально в тому числі для ромашки. Чай на основі останньої може становити небезпеку для маленьких дітей.

У останніх ще не в достатній мірі розвинені органи, що заважає належним чином метаболізувати активні речовини рослин. На тлі цього експериментувати в домашніх умовах не варто.

Нерідко батьків за рахунок такого напою намагаються позбавити дитину від кольок. Іноді ефект може виявитися непередбачуваним, починаючи від незначного погіршення стану і закінчуючи більш важкими наслідками.

Буває і так, що настої призводять до збоїв в роботі нирок, печії, кровотеч. Серед неприємних наслідків можуть значитися блювота, зневоднення, помутніння свідомості. Кожен конкретний випадок залежить від використаної трави.

Джерело: lavanguardia.com