Для людей, які страждають від вугрової висипки, зимовий сезон стомлює, так як висипання посилюються. Причина тому низька температура, під впливом якої порушується формування захисного бар’єру шкіри, і бактеріям стає легше проникнути крізь неї в організм. Крім того, шкіра відчуває стрес, так як в приміщеннях тепло, а на вулиці холодно.
[ads1]

Це відбувається щороку: влітку стан шкіри тимчасово поліпшується, оскільки ультрафіолетове випромінювання має протизапальну дію. З настанням темної і холодної пори року вона починає виглядати гірше. Зимові вугрі – це вузлики білого кольору, які являють собою суміш з шкірного сала і клітин рогівки.

У той час як влітку на тіло потрапляє достатньо сонячних променів, взимку організм відчуває нестачу ультрафіолету. Через маленькі тріщинки в шкірі проникають бактерії, які безперешкодно розмножуються.

У пацієнтів посилюється почервоніння, з’являється більше гнійників. Висип може виникати як на обличчі і шиї, так і на спині.

Нерідко крім фізичних скарг пацієнти повідомляють про психічне навантаження, викликане естетичними проблемами.

Людям, які страждають від вугрової висипки, необхідно ретельно доглядати за шкірою. Зараз є досить багато продуктів, які допомагають поліпшити її стан. Спеціальні засоби для догляду проти вугрової висипки володіють антибактеріальними властивостями і додатково містять заспокійливі субстанції. Можна користуватися також натуральними косметичними засобами. Чим менше в продукті емульгаторів, тим краще. У будь-якому випадку слід відмовитися від жирних кремів і агресивного мила.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ШКІРНИЙ ВИСИП – ВИДИ, ЛІКУВАННЯ

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД КОМЕДОНІВ НА ШКІРІ

ВІКОВІ ПРОБЛЕМИ ШКІРИ