За словами дієтолога та ендокринолога Оксани Михалєвої, вживання вина є більшою небезпекою для жінок. У тому організмі розвиваються гендерно-специфічні реакції.

У жінок після вживання вина може з’явитися патологічна реакція, що проявляється почервонінням шкіри на обличчі, шиї та руках. При цьому сама шкіра іноді викликає свербіж.

Також вино може спровокувати напад мігрені, оскільки цей напій містить такі компоненти, як тірамін та гістамін. І найбільше їх саме у червоному вині, як розповіла Оксана Михальова.

Вона також підкреслила, що, як і інші спиртовмісні напої, вино відносяться до продуктів з високим вмістом калорій, оскільки в одній грамі етанолу цілих 7 кілокалорій.

Читайте також:  Чіпси викликають атеросклероз, який призводить до утворення смертельних тромбів

Зрештою, дуже рідко вино вживається саме собою, тобто без якихось закусок, а до них найчастіше ставляться висококалорійні продукти на кшталт шоколадних виробів, сиру, різного роду снеків, горіхів і м’яса.

За словами Михалєвої, алкоголь здатний посилити почуття голоду, саме тому під час традиційного застілля вживається набагато більше калорій, ніж при їді без алкоголю.

І пізніше люди, які саме віддають перевагу таким бенкетам, стикаються з помітним збільшенням маси тіла, а найчастіше це відзначається у жінок. Серед чоловіків приблизно такі ж негативні наслідки розвиваються при вживанні пива.