Відвідування лазні, парильні або сауни корисно для здоров’я. Вони розслабляють м’язи, корисні при простудних захворюваннях, це засіб стимуляції кровообігу та очищення шкіри від шлаків і токсинів. Багато бажають користуватися ними постійно і встановити у себе вдома. Якщо баню або парну можна зробити тільки в заміському будинку, побудувавши окреме приміщення, то інфрачервоні сауни підходять для підключення навіть у квартирах. Для роботи ІК кабін достатньо тільки наявність електрики. 

Як влаштована інфрачервона сауна

Пристрій ІЧ-кабіни сауни просте. Вона являє собою дерев’яний бокс з вбудованим обладнанням – нагрівальними елементами, що працюють від електричної мережі. При роботі нагрівачів виникає інфрачервоне випромінювання у вигляді хвиль, які в процесі передачі тепла, нагрівають щільні поверхні, на які воно спрямоване. При цьому нагріваються предмети, а не повітря, виходить сухе тепло без вологості. Концепція передачі тепла від нагрівача до предмета схожа з пристроєм ІК обігрівачів або сонця.

Метод прямого нагріву ефективний, бо дозволяє розігріти тіло та активізувати потовиділення без великої вологості та з мінімальною температурою 40-50 градусів. Не підвищеного навантаження на організм, як у парильні, людині комфортно. Розжарених повітря в парильні, лазні досягає 100-120 градусів при ширянні та 100% вологість.

У інфрачервоній сауні нагрівальні елементи розташовуються знизу – в сидінні, під підлогою, внизу перед ногами людини. При цьому концепція і процес випарювання відрізняється від стандартних парилень з пічкою. Пристрій обладнання допомагає направити випромінювання на потрібний предмет, а не випускати гарячий пар в повітря. Цей метод дозволяє використовувати більш низькі комфортні для організму температури, уникаючи розжареності атмосфери та зайвого навантаження. 

Переваги прийому інфрачервоних саун 

Відвідування сауни рекомендовано, як для лікування, так і для профілактики різних захворювань. Відвідування лазень і звичайних саун з пічкою при цьому багатьом протипоказано за високих температур і вологості. Сеанси процедур в ІК саунах при цьому не мають протипоказань. Переваги використання інфрачервоних кабін:

  • комфортний прогрів м’язів, розслаблення, зняття напруги та больових відчуттів, втоми;
  • щадний вплив температури на шкіру, очищення пір, стимуляція кровообігу;
  • нагрівання спрямований на об’єкт, а не на все приміщення, тому користувачу комфортно перебувати в кабіні;
  • у конструкції є вентиляція, що створює комфортну атмосферу;
  • безпечний метод прийняття процедур і сеансів розслаблення м’язів і очищення шкіри навіть у себе вдома;
  • простота управління і регулювання температур, безліч вбудованих функцій – підсвічування, музика, оскільки робота від електрики.

При установці ІЧ-кабіни в будинку або квартирі у людини з’являється можливість часто користуватися сауною. При цьому варто знати, що процедурами не можна зловживати. Для профілактики достатньо сеансів пару раз в тиждень. 

Рекомендації з виготовлення ІК кабін 

Виробники інфрачервоних саун повністю займаються виготовленням та складанням боксів, встановленням обладнання, нагрівачів та електроніки. Тільки при дотриманні всіх правил і використанні якісних матеріалів, міцною і надійною збірки можна гарантувати хорошу роботу обладнання і користь для здоров’я.

Для саун потрібно підбирати міцне дерево, витримує перепад температур, володіє антибактеріальними та антисептичними властивостями. Це дасть гарантію якості конструкції та благотворної дії на користувача. Канадський кедр є кращим матеріалом для сауни, його і використовує компанія Sunrays.

Установка системи вентиляції та безпечних нагрівачів відомих марок, а також зручні сидіння, елегантний дизайн і додаткові функції – це переваги якісних виробів. Компанія Sunrays займається виготовленням ІК кабін, місткістю від 1 до 6 осіб, справляє швидку збірку та установку, а також сервісне обслуговування обладнання.

*На правах реклами