Від зради не застрахований ніхто. Трапляється, що навіть найвірніші сім’янини раптом попадаються на зраді. Чому це відбувається, допоміг розібратися психолог.

Сімейний психолог Андрій Рисаков виділив 8 причин чоловічих зрад.

Причина №1. Проблеми в сім’ї.

– Більшість пар, які прийшли до мене на консультацію через чоловічу зраду мали якісь серйозні проблеми у відносинах. Через які і послідував адюльтер – пояснює психолог Андрій Рисаков. – Найчастіше це конфлікти, невирішені розбіжності.

Причина №2. Нудьга.

За словами психолога, буває так, що все начебто у пари добре, взаєморозуміння цілковите і раптом чоловік заводить інтрижку. А все тому, що йому потрібні емоції і він, не знаходячи їх у власному ліжку, відправляється в чуже.

Читайте також:  Вчені назвали інфекцію, яка підвищує ризик розвитку діабету

Причина №3. Авантюризм.

– Багато людей просто обожнюють експерименти. Їм потрібна постійна різноманітність – пояснює психолог. – Якщо дружини або подруги таких чоловіків чуйні, то все добре. Інакше з часом чоловік може шукати різноманітність в інтимному житті, на жаль, з іншими жінками.

Причина №4. Невдоволення.

Серед жінок, яким зраджують, багато тих, хто занадто зайнятий роботою або вихованням дітей. Вектор інтересу йде з чоловіка, який з часом починає відчувати себе непотрібним і нецікавим. Йому потрібен відгук, якщо його у власній родині він так і не знайде, буде шукати іншу людину.

Причина №5. Поганий приклад.

Читайте також:  Вуглеводи проти жиру: 5 вуглеводних продуктів, які можуть зменшити живіт

Серед патологічних зрадників більшість тих, у кого був в дитинстві приклад аналогічної поведінки. Якщо хтось із батьків зраджував або мама і тато часто лаялися, не ховаючись принижували один одного, то в дорослому житті людині часто буває складно будувати здорові відносини.

Причина № 6. Помста.

Чоловік може помститися. Нехай жінка навіть не зрадила йому, але користується увагою інших чоловіків, не реагуючи на те, що другій половині це неприємно.

Причина № 7. Привід.

– Ви здивуєтеся, але серед частих причин зрад зустрічається зрада заради розставання або розлучення, – пояснює психолог. – Людина не знаходить підстав, щоб припинити непотрібні їй відносини і навмисно вирішується на зраду.

Читайте також:  Дієтолог назвав кількість яєць на тиждень, яка допомагає знизити рівень холестерину.

Причина №8. Нерозділені почуття.

І таке буває, що чоловік більше любить жінку, ніж вона його. Згодом, коли пристрасть стихає, така ось холодність стає очевидною. Такі чоловіки не відчувають себе потрібними. Часто буває, що жінка за характером сильніша і постійно принижує свого чоловіка. Рано чи пізно такий чоловік піде підвищувати свою самооцінку з іншими.

Джерело: 7mednews