До висновку, що темперамент, характер і схильність до деяких хвороб залежать від групи крові людини, прийшов психолог Борис Хигир.

Фахівець довго вивчав це питання і навіть зміг зробити описи людей, які володіють тією чи іншою групою крові.

Так, власники 1-ї групи мають нестійку нервову систему, більше за інших людей обманюють. Таким людям важко поступатися, вони дуже цілеспрямовані і наполегливі.

Крім того, такі люди сміливі, в критичних ситуаціях проявляють відвагу і агресію. З хвороб вони найчастіше схильні до невралгії, гіпертонії, неврозів і гаймориту.

Люди з 2-ю групою мають досить поступливий, спокійний характер. На неприємності вони реагують без зайвих емоцій, спонтанні вчинки роблять рідко, в справах проявляють старанність. Найчастіше страждають від хвороб дихальної системи – астми, хронічного бронхіту та ін. Алергія також частий гість.

Якщо в жилах людини біжить кров 3-ї групи, то вона швидше за все дуже допитлива, вважає Борис Хигир. Крім того, на думку психолога, такі люди творчі і талановиті. На жаль, часто успіх не приходить, через небажання людей доводити всі справи до кінця.

Найемоційніші – це володарі 4-ї групи крові. Талант, працездатність, стійка психіка – це все для них. Беручись за справу, вони продумують кожну деталь, не кидають почате. Дуже цілеспрямовані.

Зі здоров’ям у людей з 3 і 4-й групами крові не надто благополучно, вони слабенькі. Грип, ГРВІ та алергії – часті гості. Тому так важливо робити вправи, правильно харчуватися, нічим не зловживати.