Дієтологиня з Іспанії Нурія Монфуледа заявила про корисність яєць і м’яса, а також інших продуктів, які нерідко оголошуються шкідливими. Свої доводи вона та інші експерти привели в публікації видання La Vanguardia.

Зокрема, дієтологиня переконана, що абсолютно несправедливо якась шкода для здоров’я приписується яйцям. Вживання цього продукту іноді пов’язують з підвищеним холестерином і навіть гіпертонією. Але іспанський лікар заявила, що щоденне вживання двох яєць дасть організму набагато більше користі, ніж шкоди. Нурія Монфуледа підкреслила, що яйця містять «білки високої біологічної цінності і дають організму всі незамінні амінокислоти, вітаміни та мінерали».

Крім того, дієтологиня пояснила, що слід розмежовувати закуски з пісного м’яса і оброблені м’ясні продукти. Натуральне пісне м’ясо, на відміну від тих же сосисок, можна впевнено вважати не шкідливим, а корисним продуктом, який містить вітаміни, білки і залізо, необхідні для здоров’я.

Читайте також:  Лікар рекомендує робити одну річ після 35 років, щоб зменшити ризик хвороб серця

Інша іспанська лікарка-дієтологиня Ангела Морено розповіла, що в список продуктів, які насправді приносять більше користі, ніж шкоди, також входить незбиране молоко (за умови, що воно вживається в помірній кількості), а також натуральні йогурти з нормальною жирністю, а не знежирені. За словами Морено, молочні продукти є джерелом білка, вітамінів і корисних жирів. І такою ж характеристикою відрізняється ще один нібито шкідливий продукт – арахісове масло. Втім, експерт зазначила, що магазинне арахісове масло містить багато цукру і непотрібних жирів, краще готувати його самостійно.

Крім цього, дієтологи порадили не плутати газовану воду з солодкою газованою водою. Звичайна газована вода не провокує появу зайвої ваги і допомагає перетравлювати їжу, – чого не сказати про газовані напої з підсолоджувачами.

Читайте також:  П'ять ефективних способів захиститися від раку кишківника