Фахівці назвали п’ять продуктів, необхідних для жіночої краси і здоров’я.

Основне місце в списку відводиться молочним продуктам, з яких жіночий організм отримує велику кількість кальцію, що допомагає підтримувати здоров’я зубів, кісток, волосся і нігтів.

Також фахівці радять жінкам не рідше двох разів на тиждень вживати в їжу червону рибу. У ній містяться особливо корисні омега-3 поліненасичені жирні кислоти, які, серед іншого, запобігають появі ранніх зморшок. Взагалі морепродукти допомагають боротися з атеросклерозом, покращують кровообіг, що сприятливо позначається на тургорі і кольорі шкіри.

Обов’язково потрібно звернути увагу на продукти з вмістом вітаміну С, який покращує стан і зовнішній вигляд шкіри. Апельсини, мандарини, грейпфрути, болгарський перець, томати, а також квашена капуста містять вітамін С, який є антиоксидантом.

Вкрай корисні горіхи. Вони містять вітамін Е, що володіє антиоксидантною дією. Він затримує процес старіння шкіри і створює бар’єр від ультрафіолетових променів. Деякі види горіхів, наприклад, мигдаль і фісташки, мають в складі ті ж омега-3 кислоти, які, крім іншого, є природним антидепресантом.

Замикає список темний (гіркий) шоколад, він повинен бути обов’язково високої якості. До його складу входять магній, марганець, мідь, цинк і фосфор, необхідні для стабілізації гормонального фону.