ГоловнаНовини Здоров'яВчені назвали 8 вагомих причин завести в будинку кота

Вчені назвали 8 вагомих причин завести в будинку кота

Вчені вважають, що в будинку потрібно мати пухнастого кота, так як він робить позитивний вплив на свого власника. Названі вісім причин на користь вихованця, серед них вказують на поліпшення роботи серцево-судинної системи.

Кіт

Бурчання названих представників земної фауни заспокоює людину, разом з тим, знижується ймовірність стресу. Спостерігається врівноваженість, а серце працює рівно. Звуки, які видаються котами на частотах від 50 до 130 Гц позитивно впливають на суглоби, роблячи їх більш рухливими.

До того ж, відзначають фахівці, відбувається прискорення відновлення кісток після травм. Домашній улюбленець налаштовує господаря на позитивне спілкування, в ряді випадків люди позбавляються від сором’язливості. Кішки знижують ризик розвитку гастриту у дітей і пригнічують алергію.

Читайте також:  Які хвороби можна визначити по язику, розповіли стоматологи

Власники названих чотириногих друзів володіють високим інтелектом і глибокою душевною конституцією, у них розвинена уява, вони більш спокійні. Наявність в будинку пухнастого кота покращує сон на 40%, заявляють дослідники.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News