Відстеження декількох простих чисел може допомогти у відстеженні здоров’я серця.

Артеріальний тиск

Артеріальний тиск є мірою сили крові, яка чинить тиск на стінки кровоносних судин. Американський коледж кардіологів і Американська кардіологічна асоціація визначають нормальний кров’яний тиск як значення, менше 120/80 мм рт. Верхнє або систолічне значення 130-139 або нижнє, діастолічне значення 80-89 мм рт. ст. вважаються гіпертонічною хворобою стадії 1. Послідовні показання 140/90 мм рт.ст. або вище вважаються гіпертонією 2 стадії.

Вміст цукру в крові

У тесті на цукор в крові натщесерце показання від 100 до 125 мг / дл вважаються предіабетом, що означає ризик розвитку діабету 2 типу, який може призвести до хвороби серця та інсульту. Читання 126 або вище в більш ніж одному випадку вважаються діабетом.

Читайте також:  Названий стовідсотковий прихований симптом діабету

Холестерин

Аналіз крові покаже рівні різних типів цього воскоподібного, жироподібного речовини в крові, яке пов’язане з серцево-судинними захворюваннями. Лікар може використовувати ці результати разом з іншими цифрами, щоб дати детальну оцінку ризику серцевих захворювань.

Індекс маси тіла або вимірювання талії

Це заходи ожиріння. Якщо ви знаєте свій зріст і вагу, ви можете використовувати онлайн-калькулятор. І дослідження показують, що вимірювання співвідношення талії та стегон може бути кращим показником ризику серцевого нападу, ніж індекс маси тіла, особливо у жінок.

Сон

За даними Американської академії медицини сну і дослідницького товариства сну, дорослим потрібно як мінімум сім годин сну на добу. Але занадто багато спати може бути так само шкідливо, як і занадто мало.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News