Зберегти шкіру молодою та красивою мріють усі. Однак як це зробити, знає не багато. Лікар Артем Хачатрян розкриває секрети.

«Перше правило – це внутрішнє зволоження. Тобто пийте більше води. Шкіра потребує регулярного зволоження, необхідно випивати 1,5-2 літри чистої води на день. Починати треба з самого ранку — склянку води за 40—60 хвилин до їди», — каже експерт.

Друге – регулярно виконуйте гімнастику для обличчя. Варіантів багато, їх можна легко знайти за бажання в інтернеті: фейсбілдинг, фейсліфтинг і таке інше. Головне – робити! Результат у вигляді красивої та підтягнутої шкіри не змусить себе довго чекати. Також гімнастика для обличчя допоможе прибрати набряки.

Третє – зовнішнє зволоження. Вранці та ввечері наносите на шкіру гарний крем або маску із зволожуючим ефектом. Зволоження потребує і суха, і жирна шкіра.

Четверте – харчування. У меню обов’язково мають бути свіжі овочі, фрукти, вітаміни, мінерали. Збалансований раціон (білки, жири та вуглеводи) – гарантія гарної шкіри. Особливо потрібні для збереження молодості шкіри жири!

І п’яте – це регулярний повноцінний відпочинок. Постійні стреси дуже негативно впливають на стан шкіри. Під час сну шкіра, навпаки, відновлюється. Через регулярний недосип можуть з’являтися зморшки.