Сучасна ситуація в Україні пред’являє до чоловіків надзвичайні вимоги. Вони – захисники Батьківщини та родини, годувальники і опора для своєї сім’ї, мусять бути сильними, сміливими та мужніми.

Але стреси, військові та політичні конфлікти, економічні кризи, життєві проблеми призводять до невтішної статистки по захворюванням.

Тривалість життя українців нижча ніж у жителів інших розвинутих країн

Серцево судинні захворювання – головна причина смертельних випадків та інвалідності у всьому світі. За десять років їх кількість подвоїлася.

Директор інституту демографії та соціальних досліджень в інтерв’ю каже, що в нашій країні з тисячі чоловіків до 65 річного віку не доживають 343, в той час як у Польщі ця цифра становить 210, а у Швейцарії – 81, згідно інформації за 2019 рік.

По даним статистики чоловіки живуть в середньому аж на 10 років менше, ніж жінки! Тому не забувайте купити комплекс вітамінів для чоловіків в Україні.

Профілактика захворюваності та незамінність БАДів

Враховуючи наведені дані потрібно звернути особливу увагу на профілактику болістей та укріплення імунітету. Для цього людина мусить контролювати тиск, вживати здорову та збалансовану їжу, робити зарядку, займатися помірним спортом чи ходити на прогулянки, відмовитися від шкідливих звичок.

В сучасних умовах рекомендується збагачувати раціон біологічно активними добавками.

Радимо наступні препарати:

  1. Щоденні Мультивітаміни для Чоловіків 55+, Every Man’s One Daily, New Chapter, 24 таблетки.

Прогресивна американська компанія на ринку з 1982 року. Вона використовує сировину, яка не містить генно модифіковані організми та синтетичні наповнювачі. В процесі виробництва ретельно піклується про здоров’я нашої планети.

New Chapter розробила одину з найкращих комбінацій, корисну при занепаді сил, гормональних збоях, серцево-судинних захворюваннях, для профілактики захворювань очей, кісток та простати.

Компоненти:

Вітамін А, С, D3, E, K, тіамін, рибофлавін, ніацин, В6, В12, фолат, пантотенова кислота, йод, цинк, селен, марганець, хром, молібден. Також додано органічний астаксантин з водоростей, куркуму, суміш для травної системи, для здоров’я простати, плоди пальми серено повзучої, масло насіння органічного гарбуза, корень кропиви дводомної.

  1. Комплекс вітамінів для чоловіків 50+, Vitamin Code, 50 & Wiser Men, Garden of Life, 240 вегетаріанських капсул.

Американский бренд Garden of Life, має широкий асортимент вітамінів, розробив спеціально для сильної статі вегетаріанську пропозицію.

Допомагають при вірусах та інфекціях, ослабленому імунітеті, запобігають серцевим хворобам, болям у суглобах, розладах пам’яті та уваги, корисні для зубів.

До складу входять:

Бета-каротин, d-альфа токоферол з соняшникової олії, група В-вітамінів, біотин, K2, коензим Q10, лікопін, бор, ванадій та інші складові.

Додатково органічні овочі та фрукти, пробіотики і ферменти Ліпаза для антиоксидантної та імунної підтримки.

  1. Мультивітаміни для чоловіків, Mega Multi for Men, 21st Century, 90 пігулок

Американський бренд 21st Century, відомий якістю продукції, сертифікованим виробництвом та поєднує користь з доступною ціною для клієнтів.

В формулу входить 39 корисних компонентів. В тому числі і женьшень, часник, порошок сереної, кропива, гарбуз та лютен. Такий вміст допомагає зміцнити імунітет і організм в цілому.

Наш інтернет-магазин Vitaworld разом із вами!

Ми піклуємося про ваше самопочуття та наголошуємо на те, що тіло має надзвичайні можливості для відновлення та оздоровлення. Але без власних зусиль поліпшити його стан не вдасться. Якщо не поставимо ціль і не будемо рухатися до неї, то позитивних змін не відбудеться. Ці зусилля мають бути систематичними.

У зв’язку з способом сучасного життя і особливостями харчових продуктів, вітаміни для чоловіків (Київ), є особливо корисними. Ми пропонуємо великий вибір БАДів з США, являємося офіційними дистриб’юторами і з радістю допоможемо вам консультацією висококваліфікованих спеціалістів!

*На правах реклами