Мандрівникам знову нагадали про необхідність остерігатися небезпечних бактерій, що мешкають всередині літаків. Професор Хантерского коледжу в Нью-Йорку Чарльз Платкін висловився про те, чому не варто пити чай і каву під час польотів, – думку вченого опублікувало видання New York Post.

Зокрема, Платкін заявив, що пити каву або чай, які приготовані на борту літака може виявитися небезпечно через ризик зараження мікроорганізмами на зразок кишкової палички. За словами вченого, ємності, в яких готуються чай і кава, погано очищаються.

«Літаки сідають, але після цього цистерни ніхто не очищає, тому що на це немає часу. Їх знову наповнюють доверху. Все, що осідає на дні, там і залишається», – сказав фахівець.

Платкін керував дослідженням, яке стосувалося харчування на борту літаків. В ході даного проекту були опитані співробітники 11 авіакомпаній. Ці працівники в тому числі відповідали і на питання про експлуатацію водяних цистерн літаків. Кажучи про їх стан, вчений зазначив, що «речі, які в літаках не на виду, на зразок води, не входять у число головних пріоритетів очищення».

Також експерт порадив використовувати власні дезінфікуючі засоби після відвідування вбиральні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У САЛОНАХ ЛІТАКІВ ХОВАЮТЬСЯ НЕБЕЗПЕЧНІ ІНФЕКЦІЇ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СТРЕС ПРИ АВІАПЕРЕЛЬОТАХ

Джерело: МедікФорум