Експерти в області здорового харчування назвали продукти, які багато хто чомусь вважають за краще зберігати в холодильнику, хоча робити цього не потрібно.

Наприклад, існує думка, що хліб не може витримати кількох днів після покупки, якщо не прибрати його в холодильник. Але це неправильно, так як хліб потрібно залишати при кімнатній температурі (в полотняному мішку або паперовому пакеті). У холодильнику хліб вбирає летючі речовини інших продуктів.

Також не зберігають в холодильнику каву – при такому способі утримання вона лише втрачає свої якості. Помідори після тривалого зберігання в холодильнику також втрачають свої корисні властивості – їх краще залишити в темному місці і накритими.

При кімнатній температурі, а не в холодильнику потрібно зберігати ще й зелень. Пучок із зеленню правильніше помістити в склянку з водою і періодично обприскувати.

Крім того, безглуздо тримати холодильнику оливкову олію, так як вона лише стає щільнішою і в деякій мірі втрачає в своїх корисних властивостях. Оливкову олію в ідеалі зберігають в закритій шафі.

Раніше ми писали про те, що вченими був визначений режим харчування, що дозволяє уповільнити старіння мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ І МЕТОДИ ЗАХИСТУ

ВЧЕНІ ВИЯВИЛИ СМЕРТЕЛЬНУ НЕБЕЗПЕКУ ЗВИЧАЙНИХ ХОЛОДИЛЬНИКІВ

6 ПОВСЯКДЕННИХ ЗВИЧОК, ЗДАТНИХ ПРИНЕСТИ ВЕЛИКУ БІДУ

ЕКОПОРАДИ: ЕКОЛОГІЯ ДОМУ ТА ПОБУТУ

Джерело: МедікФорум