Кожна хвороба має свої симптоми. Від цього залежить і здоров’я людини. Але люди навчилися їх розрізняти, що призвело до швидкого встановлення хвороби і її лікуванню. Але є такі симптоми, на які «закривають очі» і не надають значення.

Вчені Британії стверджують

Часто буває так, що появу печії, списують на переїдання м’ясних, солених чи гострих страв. Але все набагато складніше – вона може сигналізувати про рак шлунка. У великих випадках, рак шлунка на ранніх стадіях, не дає про себе ніяких ознак. Через що, багато пацієнтів приречені, тому що пізно виявили хворобу. Відомо всім, що рак піддається лікуванню тільки на ранніх стадіях. Але одним симптомом раннього розвитку раку можна вважати часту печію.

Читайте також:  Надмірне вживання чаю є небезпечним для здоров'я людини

Вчені Британії стверджують, якщо після кожного прийому їжі людину мучить печія, яка ще й триває довгий час – то пора до лікаря гастроентеролога на обстеження. Також симптомами хвороби можуть бути болі в животі, печіння, коли ковтаєте їжу, швидка ситість при вживанні маленьких порцій страв. Особливу увагу приділяють появі крові в складі калу, нетравлення їжі і задишки, яких раніше не було.

Раком шлунка найчастіше хворіють чоловіки, люди старше 75 років і ті, які зловживають цигарками. Впливає на хворобу і раціон харчування – солона їжа, часте вживання алкогольних напоїв, переїдання червоного м’яса, відсутність будь-яких фізичних навантажень. Розмір пухлини і її розташування впливає на хід лікування. Адже вона може розвинутися в будь-якій частині шлунка.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну D може призвести до смерті

Будьте дуже уважні до себе. Не ігноруйте сигнали, які подає ваш організм. Адже від цього залежить ваше життя. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider