ГоловнаНовини Здоров'яРегулярна печія як перший можливий сигнал про рак шлунка

Регулярна печія як перший можливий сигнал про рак шлунка

Кожна хвороба має свої симптоми. Від цього залежить і здоров’я людини. Але люди навчилися їх розрізняти, що призвело до швидкого встановлення хвороби і її лікуванню. Але є такі симптоми, на які «закривають очі» і не надають значення.

печія

Вчені Британії стверджують

Часто буває так, що появу печії, списують на переїдання м’ясних, солених чи гострих страв. Але все набагато складніше – вона може сигналізувати про рак шлунка. У великих випадках, рак шлунка на ранніх стадіях, не дає про себе ніяких ознак. Через що, багато пацієнтів приречені, тому що пізно виявили хворобу. Відомо всім, що рак піддається лікуванню тільки на ранніх стадіях. Але одним симптомом раннього розвитку раку можна вважати часту печію.

Читайте також:  Йодна сітка: бабусині казки чи ефективний засіб?

Вчені Британії стверджують, якщо після кожного прийому їжі людину мучить печія, яка ще й триває довгий час – то пора до лікаря гастроентеролога на обстеження. Також симптомами хвороби можуть бути болі в животі, печіння, коли ковтаєте їжу, швидка ситість при вживанні маленьких порцій страв. Особливу увагу приділяють появі крові в складі калу, нетравлення їжі і задишки, яких раніше не було.

Раком шлунка найчастіше хворіють чоловіки, люди старше 75 років і ті, які зловживають цигарками. Впливає на хворобу і раціон харчування – солона їжа, часте вживання алкогольних напоїв, переїдання червоного м’яса, відсутність будь-яких фізичних навантажень. Розмір пухлини і її розташування впливає на хід лікування. Адже вона може розвинутися в будь-якій частині шлунка.

Читайте також:  Названо 10 корисних властивостей апельсинового соку

Будьте дуже уважні до себе. Не ігноруйте сигнали, які подає ваш організм. Адже від цього залежить ваше життя. Будьте здорові!

Джерело: HeadInsider