Починаючи нові відносини, кожен з нас хоче, щоб вони тривали вічно. Але на жаль, нікому не під силу знати скільки триватимуть почуття, і чи є вони щирими. Так якщо навіть відносини двох людей є справжніми, згодом багато що може змінитися. Проте, існують певні ознаки, за якими однозначно можна визначити, що дівчина не грає на почуттях.

Як зрозуміти, що жінка вас любить

Якщо вона, не соромлячись, каже відкрито що любить вас; якщо вона не боїться попросити вас про щось відкрито – можна абсолютно точно бути впевненим, що ця жінка з вами щира і не грає на публіку.

Вона не є покірною, але і на своїй думці не наполягає. Для неї відносини – це щось на зразок роботи. Ваша жінка може поділитися з вами будь-якою своєю думкою і не образиться, якщо у відповідь ви скажете їй свою думку.

Вона не робить відносини з вами єдиним сенсом життя. Крім відносин, у неї є спілкування з друзями, з яким вона приділяє достатньо часу.

Ваша жінка поважає вас завжди, які б дії ви не зробили і яку думку не висловили б. Навіть якщо у вас є якісь недоліки, вона зайвий раз про них не нагадає і вже точно не стане ображати вас з цього приводу.

Така жінка не вважає свого чоловіка гаманцем. У неї є власні гроші, тому вона згодна заплатити при виникненні в цьому необхідності. Йдучи на побачення з вами, ваша кохана не думає про те, скільки грошей у вас з собою і що ви заплатите за будь-який її каприз. Більш того, якщо буде потрібно, то вона сама в будь-який момент за вас заплатить.

Головне для неї – це щастя бути поруч з вами, коханим чоловіком. І неважливо, про що ви мрієте – вона завжди підтримає ваші ідеї і разом з вами буде домагатися поставлених цілей. Любляча жінка допоможе вам, просто тому що хоче бути щасливою.

Всі моменти в сексі вона обговорює з вами. Нова поза, нестримні фантазії і незвичайна ідея – вона зробить все, щоб привнести в вашу сексуальне життя більше фарб.

Ви можете розповісти своїй жінці про будь-яку виниклу проблему, не боячись, що вона вас не зрозуміє. Вона завжди вислухає, підтримає і допоможе при наявності на те можливостей. А навіть якщо можливостей немає, то завжди підтримає морально.

Якщо ваша жінка відповідає всім цим критеріям, ви можете бути абсолютно впевнені, що її почуття є щирими. Таку жінку не варто відпускати від себе, в тому числі, і маніпулювати нею. Пам’ятайте, що це ваше щастя, тому тримайтеся за нього міцніше.

Джерело: HeadInsider