Багато представників сильної статі середнього віку скаржаться на проблеми в сексуальному житті. Це обумовлено тим, що з плином часу у хлопців знижуються функціональні здібності репродуктивного органу. Інтимні стосунки погіршуються, оскільки відбуваються негативні зміни, пов’язані з потенцією чоловіків. Така проблема хвилює не тільки літніх представників сильної статі. Молодь також схильна до розвитку подібних порушень.

Дослідники стверджують, що зараз багато юнаки використовують препарати, що допомагають поліпшити еректильну функцію. Подібні синтетичні речовини негайно підвищують потенцію. Методи лікування даної проблеми базуються на використанні спеціальних оздоровчих комплексів, спрямованих на загальне зміцнення організму. Підвищення потенції важливу роль відіграє харчування. Необхідно, щоб їжа містила мінерали, вітаміни, а також інші корисні речовини. Селен, цинк, вітаміни Е, В і С допомагають чоловікам поліпшити потенцію. Якість інтимних відносин залежить від того, чи виконує пацієнт вправи, що нормалізують кровообіг в органах малого тазу. Крім того, представникам сильної статі потрібно тренувати лобково-куприкові м’язи.

Якість і частота виникнення сексуального бажання пов’язані з кількістю тестостерону, який виробляється в організмі хлопця. Низький рівень цього гормону може стати причиною зниження чоловічої потенції. Особливо це стосується людей середнього віку, оскільки з часом вироблення тестостерону знижується. Також хлопці не можуть досягти бажаного результату, якщо вони мають зайву вагу. Високий індекс маси тіла — найлютіший ворог потенції. Ожиріння призводить до підвищення рівня естрогену в організмі чоловіка, погіршується загальне самопочуття і здоров’я серцево-судинної системи, що сприяє виникненню цукрового діабету.

Чоловікам рекомендується відмовитися від вживання спиртних напоїв, сигарет і наркотиків. Шкідливі звички погіршують стан хворого і негативно позначаються на сексуальному бажанні чоловіка. До зниження потенції, крім усього іншого, приводить сидячий спосіб життя. Фізична активність покращує еректильну функцію у хлопців.

Джерело: yohimbin