Гарне рожеве вино ідеально підійде до будь-якого формату заходу – урочистій події, дружнім посиденькам, романтичному вечору і просто поповнить ваш бар, чекаючи своєї зіркової години. Цей унікальний у своєму роді напій вважається справжнім символом легкості та релаксу. Ніжний колір, який варіюється від рожевого до лососевого, і неповторний квітково-фруктовий аромат допомагають створити атмосферу, що утихомирює, і занурюють у світ чарівних відчуттів. Купити рожеве вино за приємною ціною можна в нашому інтернет-магазині, що спеціалізується на продажі легких та міцних алкогольних напоїв.

Рожеве вино: історія, особливості, виробництво

Скептичне ставлення до рожевого вина викликане його напрочуд гарним кольором. Багато хто сумнівається в тому, що він може бути отриманий природним шляхом і приписує успіх барвникам. Насправді всіма улюблене бордо спочатку було світлим і, з легкої руки англійців, отримало назву кларет – світле.

Своєю появою на світ рожеві вина завдячують півдні Франції, а саме Провансу та Лангедоку. Сьогодні в Провансі обсяги виробництва цього вина вищі ніж сумарний обсяг білого та червоного. Виготовленням гарного та смачного напою зацікавилися Італія та Іспанія, а незабаром естафету підхопили багато європейських країн, Зеландії, Америки, Австралії та інших.

Існують різні технології, що дозволяють отримати рожеве вино, відгуки про яке говорять виключно на його користь.

Кровопускання. Ретельно відібрані ягоди відправляють під прес і залишають на 12 – 14 годин. В результаті пігменти шкірки віддають соку свій яскравий та насичений колір.

Прямий віджимання. Ягоди очищають від шкірки, ретельно видаляють кісточки, які можуть віддати напою зелений колір, та відправляють під прес.

Третій спосіб, що має на увазі мікс білого і червоного вина, не визнаний законодавством ЄС і, відповідно, отримане таким способом рожевим вино називатися не може. Втім, напій, виготовлений у такий спосіб і названий ротлінгом, набув популярності в Центральній Європі, як і деякі інші «незаконнонароджені». вина, отримані шляхом змішування сортів.

Марки рожевих вин мають ряд цілющих властивостей:

  • підсилюють метаболізм;
  • заспокоюють нервову систему;
  • запобігають неврозам;
  • покращують роботу шлунково-кишкового тракту;
  • виводять радіонукліди.

Звичайно, про корисні властивості напою можна говорити лише у разі правильного (помірного) споживання.

З чим подають рожеві вина

Якщо ви не знаєте, яке рожеве вино вибрати під певне меню, можете не хвилюватися. Це абсолютно універсальний напій, який подають як аперитив, так і до м’ясних страв, риби, салатів, різних закусок, і десертів. Все залежить від ваших уподобань, смаків гостей та бюджету. Що стосується останнього, то ви зможете значно заощадити, якщо зробите замовлення в нашому інтернет-магазині, який реалізує товар за цінами, нижчими від ринкових.

І все ж фахівці дають деякі рекомендації:

  • Солодке рожеве вино: десерти, фрукти, фруктові салати
  • Сухе рожеве вино: м’ясні закуски, птах, овочеві салати, риба, морепродукти.
  • Рожеве напівсолодке вино: солодкі десерти, фрукти, сири, паштети, випічка.

Зазвичай рожеве вино подається в охолодженому вигляді при температурі не вище 10°С. Молоде рожеве вино – у звичайних винних келихах, а ігристе – у келихах для шампанського за більш низької температури, що дозволяє максимально розкритися смаку.

Як вибрати та замовити рожеве вино

У каталозі нашого інтернет-магазину більше сотні марок якісного рожевого вина від різних виробників та на будь-який смак. Рожеве вино Азнаурі – символ курортного сезону – Добре впорається з участю прохолодного напою. Пляшку іспанського рожевого вина варто прихопити, вирушаючи на побачення. Вартість алкогольних напоїв є доступною для кожного бажаючого, оскільки повністю адаптована під вітчизняний ринок. Щоб замовити вино чи інший алкогольний напій, просто зателефонуйте нашому менеджеру.

На правах реклами*