Якщо ви знаходитесь далеко від Лас-Вегаса , де тепер доступна послуга похмільних автобусів , то боротися з неприємними симптомами доведеться власними силами. Ось 5 домашніх методів позбавлення від похмілля , схвалених наукою.

Яйця
 
Це ідеальний засіб лікування похмілля , адже в яйцях міститься цистеїн – амінокислота , яка серед іншого , допомагає позбавити організм від похмільної хімічної речовини ацетальдегіду . Це отрута, яка створюється в організмі в якості побічного продукту при вживанні алкогольних напоїв. Саме ацетальдегід і викликає характерні похмільні симптоми. В одному яйці міститься 382 г цистеїну .

Вітаміни В

Дослідження показують, що вітаміни В здатні знижувати циркулюючий в крові рівень ацетальдегіду. Але краще вживати натуральні вітаміни з продуктів харчування, а не синтетичну версію. Також відомо, що дієтичні фолати захищають від раку, але синтетично отримана фолієва кислота, навпаки, пов’язана з ризиком виникнення раку простати і грудей.

Читайте також:  Названо продукти, що сприяють усуненню болю в суглобах

Газована вода

Китайські вчені з’ясували, що газована вода збільшує активність ферменту під назвою ацетальдегід дегідрогенази, який швидко розщеплює ацетальдегід.

Спаржа

Пагони спаржі порушують процес формування вільних радикалів, пов’язаних з алкоголем, на цілих 70%, одночасно підвищуючи вироблення ферментів, що руйнують ацетальдегід на 200%!

Банани

Алкоголь це сечогінний засіб, видавлює з організму воду і електроліти на зразок калію. Ефект зневоднення посилює неприємні симптоми похмілля, такі як запаморочення. Банани допомагають відновити рівень калію. У кожному подібному фрукті міститься 422 г калію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?