Якщо ви знаходитесь далеко від Лас-Вегаса , де тепер доступна послуга похмільних автобусів , то боротися з неприємними симптомами доведеться власними силами. Ось 5 домашніх методів позбавлення від похмілля , схвалених наукою.

Яйця
 
Це ідеальний засіб лікування похмілля , адже в яйцях міститься цистеїн – амінокислота , яка серед іншого , допомагає позбавити організм від похмільної хімічної речовини ацетальдегіду . Це отрута, яка створюється в організмі в якості побічного продукту при вживанні алкогольних напоїв. Саме ацетальдегід і викликає характерні похмільні симптоми. В одному яйці міститься 382 г цистеїну .

Вітаміни В

Дослідження показують, що вітаміни В здатні знижувати циркулюючий в крові рівень ацетальдегіду. Але краще вживати натуральні вітаміни з продуктів харчування, а не синтетичну версію. Також відомо, що дієтичні фолати захищають від раку, але синтетично отримана фолієва кислота, навпаки, пов’язана з ризиком виникнення раку простати і грудей.

Читайте також:  Кардіологи назвали солодощі, які здатні захистити від аритмії

Газована вода

Китайські вчені з’ясували, що газована вода збільшує активність ферменту під назвою ацетальдегід дегідрогенази, який швидко розщеплює ацетальдегід.

Спаржа

Пагони спаржі порушують процес формування вільних радикалів, пов’язаних з алкоголем, на цілих 70%, одночасно підвищуючи вироблення ферментів, що руйнують ацетальдегід на 200%!

Банани

Алкоголь це сечогінний засіб, видавлює з організму воду і електроліти на зразок калію. Ефект зневоднення посилює неприємні симптоми похмілля, такі як запаморочення. Банани допомагають відновити рівень калію. У кожному подібному фрукті міститься 422 г калію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК УНИКНУТИ ПОХМІЛЛЯ І ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВОНО НАСТАЛО?

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News