Багато людей в гонитві за стрункою і красивою фігурою намагаються дотримуватися дієти. Як правило, скинуті кілограми з лишком повертаються назад. Чому так відбувається? Американські вчені вирішили провести чергове дослідження, щоб зрозуміти, яка ефективність різних дієт.

Дослідження показало, що низьковуглеводні дієти не представляють ніякої користі, до того ж вони не відрізняються від дієт з низьким вмістом жиру. За словами експертів, при зменшенні кількість споживаних вуглеводів і жирів людина може скинути в середньому близько п’яти кілограмів. Тобто дотримання правил обох дієт допоможе привести до таких же результатів.

Порівнявши ефективність таких принципів харчування, виявилося, що обидві форми діють дуже схоже. А ось дієта з низьким кількістю жирів виявилася набагато дієвішою. Основним показником було те, що зниження вуглеводів в раціоні ніяк не впливає на інтенсивність метаболізму.

А ось люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом, тепер зможуть самі вибирати, якою їм дотримуватися дієти. Це дозволить їм самим формувати денний раціон і не порушувати принципів харчування.

Джерело: 7mednews