Їжа є невід’ємною частиною життя кожної людини. При цьому багато людей не можуть регулювати її кількість під час дієти. Автор YouTube-каналу «Дієтична поліклініка» доктор Такафумі Кудо в розмові з Yahoo News Japan розповів про хитрість під час їди, яка допоможе позбутися зайвих кілограмів.

Експерт рекомендував під час їжі кілька разів класти столові прилади на стіл. Багато хто думає, що ця порада допомагає ретельніше пережовувати їжу або їсти повільніше, але насправді завдяки їй можна досягти двох ефектів.

По-перше, придушити імпульсні пориви під час їжі. Наприклад, якщо ви сіли вечеряти після важкого робочого дня, то напруга в організмі змушує накидатися на їжу. Якщо класти прилади на стіл, то ви в будь-якому випадку припините їсти, отже, заспокоїтеся.

По-друге, коли ви кладете прилади на стіл під час їжі, то починаєте спокійніше сприймати їжу.

Кудо радить просто класти прилади на стіл під час сніданку, обіду та вечері. Цей спосіб допоможе вам схуднути. Причому класти їх потрібно одразу після того, як скуштував їжу. Такий підхід допомагає заспокоїтися і дбайливіше ставитися до їжі.