ГоловнаНовини Здоров'яСамотність провокує ранню смерть

Самотність провокує ранню смерть

Деякі люди страждають від самотності, інші, навпаки, прагнуть утекти від соціуму. Але знайте, чим би не була викликана ваше самотність, воно може викликати передчасну смерть.

самотність

До такого висновку прийшли науковці фахівці з Університету Клівленда. Вони взяли півсотні людей і проаналізували їх стан здоров’я. Виявилося, що більшість людей навіть не замислюються про згубний вплив самотності.

З усіх добровольців люди, які були пов’язані міцними дружніми відносинами, жили довше інших учасників випробування. Самотні однолітки не відрізнялися міцним здоров’ям і великою тривалістю життя. Тому вчені попередили, що для власної безпеки необхідно мати хоча б одного (а краще декілька) відмінних друзів, які завжди зможуть підтримати вас в непросту хвилину або розділити з вами миті радості і щастя. Адже через самотність збільшується ризик смерті у віці до 35 років на 30 відсотків.

Читайте ще:  Головні правила схуднення і контролю над вагою

До слова, лікарі також повинні мати розуміння реальної ситуації. Вони повинні розширити список рекомендацій різним пацієнтам. Крім цього, слід дотримуватися правильне харчування, займатися фізичною активністю, а також проводити частіше час з друзями.

Джерело: 7mednews