Щоб зробити чай найбільш корисним, слід приготувати його з використанням єдиного інгредієнта, впевнені фахівці. При цьому необхідний продукт є не тільки популярним, але і доступним.

Як повідомляє Organic facts, максимальну користь для здоров’я може принести чай з корицею. Стало відомо про деякі переваги цього напою.

Регулює рівень цукру в крові

Дослідження показали, що регулярне вживання кориці може призвести до зниження рівня цукру в крові. Це, як вважають вчені, викликано зниженням чутливості до інсуліну.

Сприяє схудненню

За словами медиків, кориця допомагає організму накопичувати меншу кількість жиру. Вважається, що чай з корицею знижує рівень цукру в крові, зменшуючи кількість вироблюваного інсуліну, що, за словами експертів, призводить до поступової втрати ваги.

Знижує рівень “поганого” холестерину

Одне дослідження показало, що чай з корицею може допомогти знизити рівень холестерину ЛПНЩ та підвищити рівень холестерину ЛПВЩ. Так, людина, регулярно вживає подібний напій, зменшує шанси на розвиток атеросклерозу, серцевого нападу або інсульту. Зниження рівня холестерину також важливо для профілактики ішемічної хвороби серця.

Підвищує імунітет

Ряд органічних сполук, що містяться в кориці, мають противірусну, протигрибкову антисептичну дію. Це робить чай з корицею одним з кращих напоїв для підвищення імунітету, переконані фахівці.