Японія вражає не тільки своїми передовими технологіями, архітектурою та національною кухнею, а й красою місцевих жінок. У чому ж секрет “вічної молодості” японок? І які звички допоможуть виглядати так само будь-якій дівчині?

Низькокалорійне меню

Японки, як правило, їдять досить багато, проте при цьому не набирають великої кількості ваги. Секрет ховається в раціоні: на їх столі часто присутні бобові, овочі, фрукти, риба і морепродукти. Основна страва складається на 30% з риби або м’яса, а все інше – це рис і овочі, пише Marie Claire.

Масаж обличчя

Багато японок регулярно роблять масаж Асахі – вони вважають, що це один з ключових ритуалів, який запобігає старінню особи. Наприклад, техніка Юкуко Танаки на сьогоднішній день користується величезною популярністю в світі.

Читайте також:  Названо 3 основні симптоми захворювання раку печінки

Захист від ультрафіолету

Деякі мешканки Японії навіть взимку не виходять на сонце без хорошого сонцезахисного засобу. Це дозволяє їм уникнути фотостаріння.

Правильне нанесення косметики

Японки вважають за краще багатоступінчастий догляд і знають, як важливо правильно наносити косметику. Будь-який засіб вони спочатку розподіляють по долонях, а після “вдруковують” в шкіру легкими рухами. Така методика допомагає посилити приплив крові до обличчя, а також підвищити ефективність догляду.

Термальні ванни

Купання в термальних джерелах дозволяє активізувати захисні сили організму і покращує регенерацію шкіри. До слова, на території Японії знаходяться 27 тис. природних термальних джерел (онсенов). При цьому в домашніх умовах багато японки підтримують красу за допомогою гарячих ванн з морською сіллю і ароматичними маслами.

Читайте також:  Нутриціолог назвала корисні для схуднення вуглеводи