Багато корейських жінок підтягнуті і стрункі. Вони багато працюють, щоб підтримувати свій гарний зовнішній вигляд. Однак є у кореянок і ще пара секретів, на які слід звернути увагу.

Запечені страви та овочі

Корейська кухня відрізняється гостротою та різноманітністю. Головні страви на столі кореянок – рис, локшина, супи та закуски. Корейці намагаються зводити до мінімуму споживання оброблених, а також жирних або солодких продуктів, а при приготуванні їжі не використовують велику кількість жиру, віддаючи перевагу запеченим стравам. Крім того, вони люблять овочі.

Велосипед замість таксі

Щоденні прогулянки – це величезна користь для організму. Жительки Кореї люблять гуляти пішки містом. Найчастіше краще дійти кудись пішки, ніж викликати таксі, пише Championat.

Читайте також:  Коли екран телефону може принести користь організму

Правильні солодощі

У Кореї шоколад, тістечка та торти не користуються широкою популярністю. Кореянки, швидше за все, будуть балувати себе фруктами або желе, де не так багато цукру.

Альтернативний фастфуд

Фастфуд – ще одна проблема у боротьбі із зайвою вагою, проте кореянки і з нею чудово справляються. Проте існують і здорові його альтернативи, наприклад кімбап та рисові роли. Кімбап – це рисовий рулет з різними овочами та м’ясом.

Вода під час їжі

Корейські дівчата, окрім чаю та кави, п’ють велику кількість води. Це надає лише позитивний вплив на їхню красу, стрункість та здоров’я.

Читайте також:  Лікар-кардіолог назвав 9 продуктів, які розріджують кров