Напевно кожен господар собаки або кішки може зізнатися, що регулярно розмовляє зі своїм вихованцем, не розраховуючи на взаємність.

Якщо ви один з тих, хто любить розмовляти з тваринами, у нас для вас є хороші новини! На думку професора поведінкової науки Ніколаса Еппв з Чиказького університету, спілкування з вихованцем є ознакою розвинутого інтелекту і уяви. Так-так, вам не здалося, люди, розмовляючі з папугами, кішками, рибками, черепахами і собакамии, розумні і креативні.

Як виявилося, розмови з домашніми улюбленцями демонструють нашу інстинктивну потребу в спілкуванні. Крім цього є ще таке поняття, як антропоморфізм – перенесення людського образу та його властивостей не тільки на неживі предмети, але і на одушевлених істот, явища і сили природи, абстрактні поняття.

У нас складаються особливі стосунки з вихованцями: ми розглядаємо їх, як спосіб розширення нашої власної особистості. Такі показники обізнаності та формування особистості.

Насправді ж все не закінчується на іменах: ми думаємо, що наш кіт поводиться «нахабно», що фондовий ринок «відновлюється», називаємо машину «примхливою старенькою», коли вона починає барахлити і запитуємо її: «чому ти не заводишся?». Все це можна назвати побічним продуктом активного інтелектуального соціального пізнання – наш мозок запрограмований, щоб бачити і сприймати уми.

Так що, коли ви спілкуєтеся з домашнім тваринам, ви демонструєте свою відмінну уяву, і можете подумки зробити з неї особистість, тому він стає для вас другом і компаньйоном. Це просто ще одна ознака розуму.

спілкування з вихованцем

Деякі заходять ще далі, даючи імена і розмовляючи з рослинами, прикрасами, предметами інтер’єру, технікою, своїм автомобілем, звичайно, та чого завгодно… І можливо, це вже не стільки говорить про інтелект, скільки про вашу винахідливість і фантазію.

Так що розмовляйте зі своїм улюбленим собакою, котом чи морською свинкою. Розмовляйте більше і не соромтеся! Ви розумні, креативні, ви творча людина. І це прекрасно.

Джерело: Likar.info