Антивікові добавки для шкіри досить дорогі і вибирати їх потрібно, дотримуючись рекомендацій, які засновані на наукових фактах. Існують щонайменше чотири добавки, які, згідно з дослідженнями, уповільнюють старіння шкіри.

Експерти підкреслюють, що одних добавок для результату недостатньо: молода і здорова шкіра – наслідок правильного харчування і різних процедур. Однак раціон, що включає в себе добавки – – вірний спосіб уповільнити процеси старіння, пише Express.co.uk.

Експерт по догляду за шкірою Керолайн Хайронс у своїй книзі “Догляд за шкірою: повне керівництво без надмірностей” підкреслює, що добавки не повертають час назад, але допомагають запобігти ознакам старіння.

Постійний оглядач у сфері краси, автор книги “Досить чесно: відвертий співрозмовник по красі” Салі Хьюз також стверджує, що мільйони “злегка збитих з пантелику жінок” купуються на “абсолютно неможливі” технології і вкладають величезні гроші. Однак зволожуючий крем за сотні фунтів не виправить, наприклад, навислі повіки. З цієї причини вона радить відповідально підійти до вибору засобів.

Завжди потрібно бути обережними з продуктами індустрії краси, позначеними як “антивікові”, пише Express.co.uk. Однак на основі досліджень видання визначило чотири кращих антивікових добавки, які сприяють запобіганню зморшок і збереженню еластичності тканин як можна довше.

Селен

За словами експертів Slow Ageing Essentials, селен підвищує ефективність вітаміну Е, іншої поживної речовини, що запобігає пошкодженню тканин, що викликається вільними радикалами.

Достатньо селену можна отримати з таких продуктів, як бразильські горіхи, гриби, тунець, лосось, цільнозернові, часник і молочні продукти, але селен також доступний у формі таблеток або капсул.

Колаген

Колаген-білок, який складається переважно з трьох амінокислот. За словами експертів Holland and Barrett, ці амінокислоти можна отримати з продуктів, багатих білком, таких як нежирне м’ясо, риба, горіхи, насіння, тофу, квасоля, яйця, сир, молоко і йогурт. Фахівці відзначають, що прийом колагену в формі добавок може запобігти передчасному старінню.

Вітамін E

Вітамін Е часто вважається найважливішим антиоксидантом, оскільки він захищає клітини від пошкоджень. Національна служба охорони здоров’я пояснює, що вітамін Е допомагає підтримувати здоров’я шкіри і очей і зміцнює природний захист організму від хвороб та інфекцій.

Вітамін можна знайти в широкому спектрі продуктів, таких як рослинні масла, горіхи, насіння і зародки пшениці. Його також п’ють у формі добавок.

Вітамін C

Вітамін C підтримує здоров’я клітин, шкіри, кровоносних судин, кісток і хрящів, а також він необхідний для загоєння ран. Крім того, він використовується організмом в процесі створення колагену. Як вже говорилося, він необхідний для додання шкірі та іншим тканинам сили, пружності та еластичності.