Ми вирішили розібратися та відібрати поради як шукають та знаходять щастя у цілому світі. Великі речі часто починаються з малих кроків і от декілька прикладів як зовсім ординарні події чи справи якісно впливають на увесь уклад вашого життя.

Ритуали їжі та вогню. У всіх народів є ритуали чи обряди, що пов’язані із вогнем. Адже, вогонь це і є символ життя для людей, що зігріває, годує та захищає з моменту як його добули. Здатність вогню та їжі об’єднувати людей є майже універсальною для всіх культур і не має географічних кордонів. Щоб створити відчуття тепла та об’єднати гостей за обіднім столом іноді досить запалати свічки. Навіть, одним з правил сьогодні модного стилю «Хюге» свічки на столі є обов’язковим елементом. Спробуйте запалювати свічку кожного разу як збираєтесь за столом і ви побачите, ваші бесіди та вечері разом будуть значно довшими та щасливішими, ви будете намагатись зберегти цей момент у пам’яті як сімейну реліквію та передати цю традицію поколінням. Ви більше не будете ковтати поспіхом їжу, чи відвертатись один від одного у свої гаджети чи екран телевізора, ви будете розповідати про свій день та пізнавати один одного ближче. Обід чи вечеря зі свічками – це вже не споживання їжі, це час для причетності. Це буде живити вашу дружбу, посилить зв’язки та відчуття єдності – що, і є важливим чинником щастя для людини.

Офлайн дні. Заохочуйте своїх друзів і рідних організовувати «Без гаджетові» чи офлайн дні впродовж тижня. Уникайте потягу залізти в телефон, перевірити пошту чи соцмережі, або месенджери. Проведіть разом цифровий детокс. Опитування батьків британською доброчинною організацією «Дії заради дітей» показало, що батькам стало набагато важче переконати дитину вимкнути комп’ютер, телефон чи інший гаджет, ніж примусити виконати домашнє завдання. Один із чотирьох батьків скаржився, що він не може контролювати час, який дитина проводить за комп’ютерною грою або в планшеті. І лише 10% батьків мусять постійно битися з дітьми за виконання дітьми домашніх завдань. Якщо важко переконати у безгаджетових днях ваших оточуючих, ви можете переконати вашу родину зробити один вечір домашнім, без телефону – відмовитись від життя онлайн протягом декількох годин. Або встановити кошик для телефонів поряд з обіднім столом, чи навіть біля вішаків з одягом, щоб заохотити друзів складати туди свої гаджети під час візиту до вас.

Очікування. Очікування може стати джерелом щастя. Дослідження «Прогнозування та оцінка затриманого споживання» було опубліковано ще у 1987 році – року випуску «Брудних танців». Дослідження показало, що респонденти були готові заплатити за досвід, який вони дістануть за три дні, ніж за такий самий досвід, якби він стався негайно. Згадайте себе, коли ви плануєте відпочинок. Щороку ви знаєте, що поїдете традиційно відпочивати улітку на море в улюблене місце біля Аркадії, зі знайомим пляжем, улюбленими ресторанами, та вже знайомим, але повністю оновленим Premier Hotel Odesa, і вже за пів року з нетерпінням чекаєте на цей відпочинок.

Купуйте спогади, а не речі. Не можливо оцінити успіх свого життя, вимірюючи роки речами. Але ви завжди будете щасливо згадувати час проведений у нових місцях із дорогими людьми. Подорожі – це, мабуть, найкращий спосіб закарбувати моменти з близькими на все життя. Нові місця, смаки, досвід – все це найбільше збагачує нас та робить щасливими. Українські готелі мережі Premier також обрали розвиток бренду у форматі «Місто має подобатись». Прибуваючи у готель у нове місце, ви ніколи не будете їхати тільки заради готелю, але якщо ви справді отримаєте у форматі сервісу, все чого очікували та більше, то й спогади про подорож будуть приємними. Мережа готелів Premier в Україні – це мережа з міжнародними стандартами якості. Куди б ви не поїхали – у Полтаву, Одесу, Дніпро, Львів, Харків, Київ чи Одесу, – вам гарантовано сподобається, тому що день почнеться зі смачного сніданку, та зустріне увечері м’якою постіллю. Якщо ви провели свій час із комфортом, насолоджуючись кожним моментом, то ви стовідсотково цей час пригадаєте як.

Отдых в отеле

Подорожі, це ще й можливість реалізувати наступний рецепт щастя — щось нове. За будь-якої можливості не відмовляйтесь від чогось нового, нових краєвидів, страв, книг, подорожей, занять чи розваг. Кожного разу, коли ваш мозок отримує щось нове – відбувається безліч процесів та хімічних реакцій, що впливають на його та вашу молодість і ясність мислення. Учіться новому та пробуйте нові заняття, знайдіть свої нові захоплення, ви давно мріяли вивчити французьку мову – уперед, завжди дивувались екстремальному водінню – чому б і ні, майстерно готувати – для цього безліч курсів та можливостей, збирайте гостей та дивуйте їх.

Навчіться абстрагуватися від метушні, новин, чужих клопотів, що вас не стосуються. Полюбіть тишу хоча б на 10 – 15 хвилин у день. Це працює як справжня медитація, та допомагає відновити внутрішню рівновагу, спокій та прийняти правильні рішення. Не треба бігти у метушні щоденних справ не бачачи при цьому головну ціль.

Вірте в себе та свої сили. Нехай ніякі обставини чи критика не зупинять вас на власній високій меті, навіть вам особисто невідомо ресурс на який ви справді знатні, поки не спробуєте. Головне, щоб ця мета була справді важлива для вас, та мала позитивний вплив на всесвіт.

Дивіться на все, що вас оточує, як на ваш власний вибір. Чи обирали ви саме таке життя, чи їжа, що ви обрали несе користь для вас, чи образ життя та мислення, це те, що ви обрали, та чи обираєте ви саме такий результат своїх дій. Майте вибір у всьому, бо ви вільні у всіх обставинах, що маєте. І якщо, ви хотіли б їх змінити, пам’ятайте, що ви дійсно вільні і можете обирати, бо час – це найдорожче, що дає нам життя.

Щастя у деталях кожного дня, це не якась ефемерна мрія, що вимірюється матеріально або практично, бо ця міра у кожного індивідуальна. Іноді достатньо, навіть просто замислитись, що є для вас щастя, щоб зробити великий крок до свого щасливого життя.

*На правах реклами