Якщо вам здається целюліт, який одного разу з’явився на сідницях може зникнути тільки лише після виснажливих дієт і тренувань у спортивному залі, то ви помиляєтесь.

Німецькі вчені довели, що регулярний і якісний секс – це спосіб позбутися від целюліту. Раніше вчені довели, що півгодинний секс спалює до 350 ккал, що порівнянно з 40-хвилинної пробіжкою або 15-ма хвилинами спеціальних вправ на спалювання жиру в тренажерному залі. Під час активного сексу напружується черевна мускулатура і відпрацьовуються м’язи преса.

І якщо користь преса для красивого живота вже ні для кого не секрет, то дослідження німців стало відкриттям – секс корисний і для стегон! Так, тепер він оголошений найлютішим ворогом “апельсинової кірки”. Дієвість цього методу пояснюється тим, що під час оргазму в організмі жінки виробляються гормони щастя, а також естроген і серотонін, а саме ці речовини перешкоджають утворенню целюліту.

Дослідження довели – для того щоб зберігати гладку і пружну шкіру сідниць, потрібно знаходити час не тільки на заняття спортом, а й любов’ю.