На деякі причини відсутності в житті стосунків людина вплинути не може чи майже не може, попередила сексолог Трейсі Кокс. Невиправні або трудновиправні причини відсутності партнера вона перерахувала в колонці Daily Mail.

За її словами, невиправною перешкодою може стати тип уподобання, який виробляється у людини в дитинстві у відносинах з батьками. Якщо тип прихильності не надійний, а тривожний чи уникає, знайти партнера може бути складно. «Тип уподобання змінити не можна, але можна змінити вплив його на відносини, акуратно обираючи партнерів. Союз із надійною людиною допоможе пом’якшити негативний ефект інших типів», — написала вона.

Крім того, виправити не можна екстравертність та інтровертність — остання може заважати будувати стосунки. “Інтроверти люблять бути самі з собою, не радіють суспільству людей і соромляться робити перший крок”, – говорить Кокс.

Також, додала Кокс, важко змінити своє походження та заробіток. «Живучи в крихітному селі і піклуючись про батьків, що старіють, ви і так можете мало на що розраховувати в плані побачень, плюс вам ніколи на них ходити. А якщо важко оплачувати квартиру і їжу, стосунки стають ще стресовішими», — пише сексолог.

Нарешті, продовжила вона, заважати може невідповідність людини стереотипам, незважаючи на те, що суспільство стає все більш інклюзивним і таким, що приймає.