Напередодні осені необхідно «запастись» вітамінами та корисними речовинами для зміцнення імунітету. Серпень щедрий на літні сезонні фрукти та овочі, тому не варто відмовляти собі в задоволенні з’їсти кавун, диню, кабачок чи зелений перець.

Такий перець є потужним антиоксидантом, який бореться із раком товстої кишки, підтримує роботу імунної системи та уповільнює старіння. Речовини, що містяться у його складі, зміцнюють кістки, знімають стрес та полегшують симптоми депресії. Вітамін К у зеленому перці допомагає зупиняти сильну кровотечу.

Крім того, саме в цьому овочі міститься велика кількість вітаміну С, необхідного для міцного імунітету, а також вітамін А, корисний для здоров’я очей. Зелений перець вирівнює тон шкіри, зволожує її та усуває плями. Цей овоч буде корисним і для людей з деменцією та когнітивними захворюваннями, оскільки він зміцнює пам’ять і запобігає захворюванням головного мозку.

Крім того, зелений перець – ідеальний продукт для схуднення, тому що в ньому міститься мінімум калорій та шкідливих вуглеводів.