ГоловнаНовини Здоров'яНазвані 4 прості способи зміцнити імунітет

Названі 4 прості способи зміцнити імунітет

Сильний імунітет знижує шанси захворіти в сезон застуд і грипу. Існують досить прості способи, що дозволяють зміцнити організм в міжсезоння, після якого почнуться справжні холоди і епідемії інфекцій.

Пити чай

Імуномодулюючими рецептами медики поділилися на порталі Рамблер/доктор, розповівши про дуже прості, але ефективні способи допомогти пережити осінь і зиму без хвороб.

Сон. Всі старання зберегти хороше здоров’я, будуть марні, якщо людина страждає від нестачі сну. Дорослим людям сон необхідний в обсязі 7-9 годин. Цей відпочинок необхідний, щоб організм міг заповнювати за нічний період сили, необхідні для боротьби із запаленням і поширенням мікробів.

Читайте також:  Лікарка попередила про небезпеку популярних методів схуднення

Фізична активність. Фізичні перевантаження в сезон хвороб можуть бути небезпечні, оскільки вони викликають стомлення і послаблюють організм. Але помірні заняття у вигляді пішої ходьби протягом 30 хвилин в день підуть лише на користь імунній системі – помірна активність захищає від стресу і покращує кровообіг, звільняє організм від токсинів.

Сонце. По можливості восени потрібно приймати сонячні ванни – досить 10-15 хвилин в день. Сонце є кращим джерелом вітаміну D, дефіцит якого збільшує ризик респіраторних захворювань.

Мінеральна вода і зелений чай. Вживання води допомагає організму активніше виводити небажані речовини, а питво зеленого чаю забезпечує антиоксидантами, що сприяють зміцненню імунних ресурсів.

Читайте також:  Вчені виявили несподівану користь від вживання пива

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News