Почніть день зі склянки теплої води, і ваша шкіра скаже спасибі. У цієї звички безліч плюсів.

Виводить токсини і захищає від прищів. Тепла вода може підвищити температуру тіла і посилити потовиділення. Це допомагає позбутися від токсинів, таким чином, запобігаючи появі прищів. Питна тепла вода також покращує травлення, а добре функціонуюча травна система – запорука красивої шкіри. Додайте кілька крапель меду і лимонного соку в склянку з теплою водою для отримання додаткових переваг.

Зволожує шкіру. Щоденний стакан теплої води допоможе зберегти тіло і шкіру зволоженими. Якщо у вас суха і лущиться шкіра, звичайна вода створить чудеса. Тепла вода покращує кровообіг у всьому тілі. А стабільний кровотік забезпечує адекватну доставку поживних речовин до клітин шкіри, що, в свою чергу, зміцнить здоров’я шкіри.

Запобігає передчасному старінню. Якщо ви будете пити теплу воду щодня, шкіра стане виглядати більш свіжою і молодий. Тепла вода очищає тіло і відновити клітини шкіри, на які впливають шкідливі вільні радикали. Зміцнюється еластичність вашої шкіри, запобігає передчасному старінню.

Захищає шкіру від інфекцій. Тепла вода може бути природним очищувачем, яке приносить користь як шкірі, так і травній системі. Недолік рідини в організмі загрожує запорами. Склянка теплої води щоранку натщесерце допоможе поліпшити спорожнення кишечника. Коли органи працюють добре, шкіра захищена від інфекцій.

Допомагає худнути. Тепла вода сприяє схудненню. Вона сприяє метаболізму і допомагає розщеплювати жирові тканини, що лежать під шкірою. Для оптимального результату додайте в склянку кілька крапель лимонного соку і меду, пише The Health Site.