Лікар-інфекціоніст Світлана Іщенко розповіла, які зміни відбудуться у тілі, якщо щодня випивати склянку теплої води натщесерце.

Ми не тільки те, що ми їмо, а й те, що ми п’ємо. Пити теплу воду натще останнім часом стало модною звичкою. Проте чи всі знають, яку користь несе цей ритуал.

«Моя 40-річна практика роботи у сфері відновлення здоров’я каже, що люди вкрай недооцінюють найпростіші щоденні дії. Одне з головних – пиття води», – каже лікар.

Навіть одна склянка теплої води з ранку натще благотворно впливає на кишечник, покращує перистальтику. Вода має бути саме теплою, не холодною. Це допомагає не просто запустити кишечник, а й обмити його, очищаючи від токсинів.

Ввівши цей ритуал у щоденну звичку, ви забудете про закрепи, оскільки тепла вода має легкий проносний ефект.

Якщо ви хочете скинути зайву вагу, також пийте теплу воду на голодний шлунок. Це допомагає прискорити обмін речовин, в результаті організм спалюватиме більше калорій.

Ваша шкіра теж буде вам дуже вдячна. Випиваючи теплу воду вранці за деякий час до сніданку, ви поступово позбавитеся прищів та запалень. Адже найчастіше причиною виникнення є надлишок токсинів, які вода допоможе вивести з організму.

Починайте хоча б із однієї склянки теплої води, поступово збільшуючи її об’єм. Згодом бажано довести його до 750-800 мл. Можна додавати у воду часточку лимона.