Дієтолог Олена Свиридова назвала найкорисніші продукти у зимовий період. Фахівець порадив включити до раціону рибу, оскільки вона є одним з основних джерел жирних кислот Омега-3.

За її словами, жирні кислоти Омега-3 відповідають за зміцнення імунної системи, стінок кровоносних судин та кісткової системи, а також захищають дихальні шляхи від інфекцій.

“Якщо риба набридла, а Омега-3 заповнити хочеться, можете спробувати з’їсти грецькі горіхи, лляне насіння, квасолю та чіа”, – сказала вона.

За словами дієтолога, варто включити в зимовий такі овочі як морква, буряк або картопля, тому що вони містять необхідну кількість вітаміну А.

Фахівець додала, що багатий на вуглеводи склад дасть багато енергії. У той же час з цими овочами необхідно знати міру і правильно поєднувати їх з клітковиною.

Ще один важливий продукт взимку – це фрукти, особливо цитрусові, в даному випадку мандарини та апельсини підійдуть ідеально, тому що вони є джерелом клітковини та флавоноїдів. І пийте більше води, про що розповіла Свиридова.