Як вважають лікарі, не звертати уваги на дивні симптоми не можна – навіть якщо вони не свідчать про рак, це може бути ознака іншого захворювання або порушення.

Американські онкологи розповіли про симптоми раку крові, які часто ігноруються людьми. В результаті хвороба виявляється запущена і виявляється на більш пізніх стадіях. Один з таких симптомів – дивні синці. Вони можуть з’являтися в результаті незначного впливу, наприклад, легкого удару або зовсім без причин. Це явище може бути пов’язано зі зниженням рівня тромбоцитів в крові.

Ще один симптом, який часто зустрічається – брак сил. Якщо ви відчуваєте, що останнім часом стали втомлюватися від своїх звичайних справ, хоча раніше не відчували такого, краще пройти обстеження. Деякі хворі розповідали, що для них стали важкими навіть найпростіші справи, на зразок приготування сніданку або вмивання вранці.

Читайте також:  Чи може молоко викликати прищі?

Нерідко хворі страждають від повторюваних застуд. Це пов’язано з тим, що здорові клітини не справляються з вірусами і бактеріями, в результаті ГРЗ і ГРВІ стають постійними супутниками.

Більш рідкісний симптом – кровотечі. Зазвичай вони з’являються на більш пізніх стадіях, але можуть бути яскравим симптомом і на початку розвитку раку крові. Це можуть бути кровотечі з носа, кровоточивість ясен і слизових.