Традиційна китайська медицина стверджує, що кожна людина особливо добре себе почуває і функціонує в певну пору року.

Комусь подобається підбадьорливий осінній холод і жовте листя, хтось віддає перевагу засніженим просторам. З точки зору традиційної китайської медицини, різне сприйняття пори року пояснюється тим фактом, що ми, люди, нагадуємо рослини: якісь з них цвітуть навесні, а інші не досягають свого істинного цвітіння аж до осені або заморозків.

Щоб зрозуміти, яка пора року є саме вашою, задайтеся питанням: коли ви відчуваєте себе найбільш комфортно? Не думайте довго – той сезон року, який першим спадає на думку, скоріше за все, і буде найбільш точною відповіддю.

Читайте також:  Які види кави можуть збільшити ризик для серця: дослідження вчених

Що ж може говорити про людину його тяжіння до певної пори року?

Зимові люди. Спекотні температури ненависні їм не тільки через духоту і пітливість. Люди, які найкраще почувають себе в зимові місяці і люблять зиму, схильні влітку хворіти фізично – для них підвищується ризик запальних явищ, проблем зі шкірою, бронхіальних захворювань.

Літні люди. Вони, навпаки, часто хворіють взимку і по-справжньому продуктивні тільки влітку, добре переносячи спеку. У цю пору року відбувається бурхливий розвиток флори і фауни. Люди, які вважають за краще літо іншим порам року, прагнуть жити на широку ногу, тяжіють до всього пишного, рясного, нескромного, але також нерідко домагаються вражаючих результатів.

Читайте також:  Онкологія: особливий тип болю в тілі є однією з найпоширеніших ознак

Осінні люди. У традиційній китайській медицині вони вважаються перфекціоністами і самими нещадними критиками. Осінь відома своїм в’яненням і опадає листям. Страх втрат, смерті особливо сильно тяжіє над тими, хто інтуїтивно вибирає цю пору року. Такі люди прагнуть все контролювати.

Весняні люди. Навесні все обертається навколо надії і бачень майбутнього – це стосується і людей, які вибирають даний час року. Вони часто страждають тривожністю (адже майбутнє ще не визначено), бувають схильні до містики, але також можуть добре справлятися з діяльністю, що вимагає прогнозування.