Журавлинний сік продемонстрував свою ефективність для здоров’я в ході численних досліджень. За словами вчених, напій має протипухлинний потенціал, здатний боротися з окислювальним стресом і покращувати здоров’я серця.

Наприклад, опубліковане в журналі Age дослідження показало, що екстракт журавлини збільшує тривалість життя Caenorhabditis elegans (грунтова нематода).

Крім того, американські вчені виявили, що журавлина допомагає боротися з окислювальним стресом в організмі, який викликає старіння і широкий спектр вікових патологічних процесів.

На думку дослідників, такий ефект досягається за рахунок дії антиоксидантів і вітамінів, якими багата ягода, йдеться в журналі Food Research International.

Крім цього, завдяки великій кількості поліфенолів в складі журавлинний сік може поліпшити здоров’я серця. До такого висновку вчені прийшли в ході дослідження, опублікованого в 2016 році в журналі AgResearch.

Читайте також:  Названо напій за сніданком який може знизити ризик розвитку гіпертонії на 65%

Наукова робота, опублікована в Journal of Nutrition, передбачає, що регулярне вживання журавлинного соку перешкоджає розвитку і поширенню деяких видів раку. Протипухлинну ефективність напою також пояснили наявністю в ньому поліфенольних сполук.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News