Відчуття туману в голові або незрозумілого мислення може свідчити про захворювання жіночої статевої системи, вважає дієтолог Джоді Релф. Несподівану причину появи неуважності вона назвала The Sun.

Релф уточнила, що визначення «туман у голові» не є медичним симптомом, але його часто використовують пацієнти, коли скаржаться на нездатність зосередитись, щось згадати чи працювати в режимі багатозадачності. Однією із причин цього стану, на її думку, є синдром полікістозних яєчників. “Полікістоз яєчників викликає хронічне запалення низького ступеня тяжкості, яке сприяє появі відчуття затуманеного мозку”, – попередила Релф.

Вона додала, що таке ж почуття може виникнути при падінні рівня цукру в крові. За її словами, цей стан виникає після вживання солодощів у великій кількості, коли спочатку відбувається різкий стрибок глюкози, а потім стрімкий спад. Щоб не допускати різких коливань цукру, дієтолог порадила зменшити його споживання.

Читайте також:  Названо популярні продукти, які захищають від раку

Релф зазначила, що розсіяність і нездатність сконцентруватися також може бути проявом звичайної втоми та фізичної перевтоми. На її думку, поява туману в голові є сигналом, що потрібно знизити навантаження і дати собі день відпочинку.