За словами косметолога Катерини Пащенко, зберігати шкіру здоровою та красивою зимою допомагає у тому числі прийом вітаміну D.

В інтерв’ю лікаря-косметолога Пащенка прозвучали рекомендації, які допомагають уникнути погіршення стану шкіри, що часто виникає взимку через дію негоди. Зокрема, шкіра стає схильною до сухості та лущення.

«Сухість шкіри відбувається через зменшення світлового дня і, як наслідок, скорочення в організмі вітаміну D, включення опалення в будинках, а також водопровідної води, яка стає взимку жорсткішою», – сказала Катерина Пащенко.

Лікар порекомендувала для профілактики сухості шкіри взимку перевірити вміст у своєму організмі деяких вітамінів та мікроелементів, а при їх нестачі вживати добавки.

«Приймати вітамін D, залізо, феритин, цинк, магній та вітамін А та Е – лише за призначенням лікаря та з виявленням їх нестачі», – зазначила медик.

Фахівець додала, що підтримувати здорову шкіру також допомагає збалансоване харчування, споживання достатньої кількості води. До того ж ємність з водою корисно ставити на ніч поруч із узголів’ям ліжка.