ГоловнаНовини Здоров'яЩо робити і як лікуватися, коли продуло спину?

Що робити і як лікуватися, коли продуло спину?

Як допомогти собі і близьким, якщо раптово заболіла спина? Одужати допоможуть традиційні та народні засоби.

Біль в спині

Запалення м’язів (міозит), тягнучі болі в спині, що виникають після переохолодження і не проходять після трьох-чотирьох днів можна вилікувати в домашніх умовах.

Для цього потрібно уникати повторного охолодження, протягів і занадто м’яких ліжок. Так само не варто перегрівати спину в лазні або занадто гарячими компресами, займатися в цей час йогою або активними фізичними вправами.

Медикаментозні способи. Нанести зігріваючу мазь на спину, уникаючи зони нирок, закутати місце, яке прогрівається теплою хусткою. Приймати протизапальні засоби по інструкції. У разі сильних болів, додати знеболююче. Уникати надмірного споживання рідин і солі щоб не допустити набряків. Дотримувати постільний режим. Якщо після трьох днів не настане полегшення, обов’язково зверніться до лікаря. Можливо, у вас інше захворювання.

Читайте також:  Про що говорить підсвідомість: з'явився унікальний психологічний тест

Засоби народної медицини часто не менш ефективні медикаментів. Допомагають: горілчаний компрес, припарки з капустяного листя або з тертої картоплі. Також корисно зовнішнє застосування ялицевого пасла або легкий масаж із застосуванням рослинної олії з додаванням ефірних олій лікарських рослин.

Але навіть якщо ви вирішили застосовувати народні засоби, бажано проконсультуватися з фахівцем на предмет алергії.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News