ГоловнаНовини Здоров'яЩо робити, якщо сіпається око?

Що робити, якщо сіпається око?

Чому починає смикатися око? Стрес – це одна з найбільш очевидних причин, про яку відомо всім. Але насправді це може бути тривожним симптомом, який не можна залишати без уваги.

Смикається око

Ви нервуєте і не висипаєтеся

На думку лікарів, найпоширеніші причини, за якими смикається очей, — це перевтома і стресу. Тому якщо з вами це сталося вперше, почніть з найпростішого: дотримуйтесь режиму, висипайтеся, вчіться знижувати рівень стресу, намагайтеся не перевтомлюватися. Іншими словами, смикається очей – це сигнал, який вам подає організм: пора позбавлятися від стресів і більше уваги приділяти власному здоров’ю.

Ви п’єте занадто багато кави

Ще одна можлива причина – надмірне вживання кофеїну. Порада очевидна: міняйте звичний раціон і скорочуйте кількість кави, чаю, коли, шоколаду.

Читайте також:  Лікарка назвала необхідну кількість води для захисту від інфаркту

Вам не вистачає вітамінів

При нестачі вітаміну D і магнію м’язи не розслабляються до кінця, постійно знаходяться в напрузі. Через це можуть виникати судоми (особливо уві сні) і посмикування очі.

Порушення в роботі щитовидної залози

Це менш поширена причина. Якщо вам коли-небудь діагностували порушення в роботі щитовидної залози і у вас почав смикатися очей, до лікаря варто звернутися в той же день, оскільки це може бути симптомом гіпертиреозу. Це досить серйозний стан, при якому підвищується рівень гормонів, надаючи токсичний ефект на організм.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News