Знизити ризик появи болю в попереку можна, внісши кілька змін в свій раціон. Одним з них може стати ранкове вживання такого напою, як зелений чай.

Зелений чай був визначений фахівцями національної служби охорони Здоров’я Великобританії (NHS) як кращий ранковий напій, що захищає від болю в спині.

За їх словами, в даний час з болями в спині може зіткнутися дуже велика кількість людей, адже в умовах існуючої пандемії різко зменшилася їх рухливість, а квартири перетворилися в офіси. Багатогодинне сидіння на стільці при низькому рівні фізичної активності – це особлива умова для того, щоб почати страждати від болю в попереку.

“Біль у спині є дуже поширеним явищем, але ви можете знизити ризик його виникнення, просто почавши вживати більше зеленого чаю”, – поділилися порадою експерти з NHS.

Вони пояснюють, що основною причиною болю в попереку є запалення. Зелений чай, в свою чергу, містить безліч антиоксидантів, які допомагають зменшити запалення, а також допомагають організму захиститися від різних асоційованих з ним захворювань.

Чому вчені вважають його найкращим ранковим напоєм від болю в спині? Справа в тому, що споживання чаю ефективно задовольняє тягу до кофеїну.

“Якщо вам потрібен кофеїн вранці, хоча б іноді вибирайте замість кави зелений чай, Цей напій володіє багатьма перевагами для здоров’я”, – помітили медики.

Для захисту від болю в спині дослідники рекомендують також уникати вживання занадто великої кількості їжі за один прийом. Крім того, дуже корисно виконувати вправи на розтяжку.

“У більшості випадків болі в спині не є чимось небезпечним, організм здатний відновитися, хоча на це може знадобитися час. Але якщо, крім них, ви відчуваєте оніміння або поколювання в області статевих органів, втрату контролю над сечовим міхуром, кишечником або сильний біль в грудях, необхідно звертатися за медичною допомогою. Ці симптоми можуть бути сигналом серйозних патологій”, – попередили лікарі.