Фахівці, які вивчають фізіогноміку, вважають, що обличчя може видати навіть приховані якості людини.

Розглянемо основні форми осіб і риси характеру, які мають їх власники.

Довгасте прямокутне обличчя.

Якщо у людини лоб і підборіддя майже однієї ширини, то за характером він найімовірніше лідер. Володарям такої форми обличчя як правило притаманний практичний розум, професіоналізм і хваткість на роботі. Такі люди вимогливі до себе і до оточуючих. Крім того, у таких людей виходить щось організовувати. Зрозуміло, що такі люди найчастіше бувають кар’єристами.

Трикутне обличчя.

Це коли у людини високий і широкий лоб, позначені вилиці, тонке перенісся і акуратні ніздрі, гостре підборіддя. За характером такі особи хитрі і виверткі, егоїстичні. Фізіогномісти вважають, що часто люди з такими обличчями дуже холодні, їх не можна назвати відкритою книгою. Їм легко вдається маніпулювати людьми, якщо вони цього хочуть. Найчастіше люди з трикутною формою обличчя дуже розумні.

Читайте також:  Психолог розповіла про вплив стресу на репродуктивну систему

Квадратне обличчя.

Вважається, що власники квадратного обличчя трохи повільні. Але разом з тим наполегливості і впертості їм не позичати. Це дозволяє їм домагатися свого. Серед людей з квадратним обличчям багато холериків, часто їх запальність і прямолінійність розцінюється як грубість.

Кругле обличчя.

Володарі круглого обличчя, як правило, є товариськими добряками. За їх миролюбність і чарівність у них багато друзів. Але такі люди часто потребують лідера, який їх буде стимулювати і підштовхувати до дій. До речі, вважається, що серед круглолицих людей найбільше щасливчиків.

Джерело: 7mednews