ГоловнаНовини Здоров'яЩо станеться з організмом, якщо почати регулярно їсти гречку?

Що станеться з організмом, якщо почати регулярно їсти гречку?

Німецькі фахівці розповіли, що станеться з організмом, якщо почати регулярно їсти гречку.

Гречка

Гречку можуть спокійно вживати в їжу люди, які страждають непереносимістю глютену. Але це не єдина її гідність. Фахівці називають її ” їжею для краси, – володіючи корисними для здоров’я властивостями, вона також може допомогти скинути вагу, повернути здоровий волоссю і нігтям. Журналу Fit for Fun (Німеччина) дієтологи пояснили, що станеться з організмом, якщо почати регулярно їсти гречку.

Схуднення може бути більш швидким. Її вживання стимулює вироблення організмом ферменту сиртуїну, який позитивно впливає на функціональність багатьох внутрішніх органів, конкретно печінки, нирок, шлунка. Таким чином активізується травлення, виведення зайвої рідини, продуктів переробки і розщеплення – це дає ефект схуднення.

Читайте також:  Медики назвали 3 продукти, які допомагають ефективно прибрати жир на животі

Будучи псевдозерном, гречка також володіє низьким глікемічним індексом, який надає мінімальний вплив на рівень цукру в крові і довше зберігає відчуття ситості, що теж сприяє скиданню ваги і профілактиці ожиріння.

Клітини захищені від пошкоджень. Гречка містить речовини-флавоноїди рутин і кверцетин, а також вітамін Е (100 грамів дають 2,1 мг вітаміну). Всі вони належать до групи антиоксидантів, що поліпшують захист організму від вільних радикалів, а разом з цим – від запалення, швидкого старіння.

Поліпшується стан судин. Флавоноїди гречки також позитивно впливають на кровообіг, на стан судинних стінок, підтримуючи їх властивості еластичності і міцності.

Читайте також:  Вчені назвали засоби гігієни, які підвищують ризик раку, ожиріння і безпліддя

Зміцнюється м’язова, кісткова тканина. Гречка багата білком і забезпечує організм усіма вісьмома незамінними амінокислотами, які він не може виробляти самостійно. У ній, наприклад, багато лізину, важливого для хорошого стану сполучної і м’язової тканини, кісток. Також він бере участь у метаболізмі жирів.

Поліпшується контроль цукру в крові. Дослідження, проведене в Канаді, виявило зв’язок між регулярним її споживанням і зниженням ризику розвитку діабету. У тесті на щурах вона змогла знизити спочатку високий рівень цукру в крові на 12-19 відсотків.

Більш здорові нігті і волосся. При випаданні і ламкості волосся, слабких нігтьових пластинах слід почати регулярно їсти гречку. Вона багата мінералами: кальцієм, магнієм, калієм, залізом, кремнієм, що поліпшують зовнішній вигляд за різними параметрами, наприклад, роблять волосся і нігті сильнішими і блискучими.

Читайте також:  Вчені виявили несподівану користь від вживання пива

Фахівці дали важливу пораду з приготування гречки – якомога ретельніше її промивати перед варінням, це допомагає видалити непотрібні речовини, що залишилися від процесу виробничої переробки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News