Починати день з великої склянки води є однією з найбільш корисних для здоров’я звичок. Але приблизно кожна друга людина п’є недостатньо, констатують фахівці Німецького товариства харчування (DGE).

Експерти DGE підкреслюють, що звичка починати день зі склянки води сприяє багатьом позитивним процесам в тілі людини

“Тіло не може функціонувати без достатньої кількості води. Проблема полягає в тому, що організм не може зберігати рідину постійно, тому Ви повинні регулярно постачати її”, – заявили вони.

За їх словами, є добре зарекомендував себе прийом, що допомагає привчити себе вживати більше води, починаючи з ранку: поставити біля ліжка пляшку, склянку, – і пити відразу після пробудження. Завівши таку звичку, можна витягти з неї чимало плюсів для здоров’я.

Читайте також:  Лікар назвав напій, який «значно» знижує рівень холестерину

Медики розповіли, що може статися з тілом, якщо починати день зі склянки води.

Метаболізм стане більш активним. Дослідження показали, що вживання достатньої кількості води може прискорити обмін речовин. Причина: після вживання прохолодної рідини організм доводить її до температури тіла, витрачає на це додаткову енергію, спалює більше калорій.

“Тим, хто хоче схуднути, особливо рекомендується починати день з великої склянки води”, – поділилися представники DGE.

Організм буде інтенсивніше очищатися від токсинів. Коли людина спить, її організм запускає відновлювальні процеси. Відбувається руйнування токсинів, і “відходи виробництва” повинні видалятися, їх скупчення загрожує порушенням роботи різних органів. Вода, що випивається натщесерце, оптимально підходить для вимивання деградованих речовин.

Читайте також:  Міфи про їжу: користь та шкода моркви, чи покращує вона зір, як вибрати смачну

Покращиться робота травлення. Проблеми шлунково-кишкового тракту, такі як біль в животі, печія, діарея, часто бувають викликані підвищеною кислотністю шлунка. Вживання вранці води натщесерце, розбавляє кислоту, допомагає при даних проблемах.

Не турбуватимуть інфекції сечового міхура. Згідно з наявними даними, споживання води в 1,5 літра знижує ймовірність розвитку інфекції сечового міхура майже на 50 відсотків. Люди, які страждають від частих загострень циститу, можуть ефективно боротися з рецидивами інфекції, споживаючи більше води, констатують лікарі.

Стануть більш здоровими шкіра, волосся. Нестача води сприяє утворенню зморшок, прищів, робить шкіру несвіжою, в’ялою на вигляд, волосся – тьмяним, ламким. Склянка води вранці є хорошим способом позбавити зовнішність від цих ознак старіння.

Читайте також:  Що потрібно робити щоранку, щоб краще спати вночі: 6 простих звичок