Дезодорант для ніг – це неймовірно просто, доступно і зовсім не вимагає відвідування магазину. Хіба що, щоб купити олію кокосову і яку-небудь з ефірних за смаком. Витративши зовсім небагато часу і сил, ви отримаєте ефективний і перевірений багатьма нашими читачами засіб від поту. Якщо турбує пітливість, і ви замислюєтеся, як позбавитися від запаху ніг, то поспішайте уважно вивчити статтю.

Натуральний дезодорант для ніг, або як позбавитися від запаху ніг

Щоб приготувати засіб від поту, потрібна кокосова олія і трохи інших інгредієнтів:

  • Кокосова олія – 3 чайних ложки (доведеться прогулятися до косметичного магазину або знайти його серед відділів гіпермаркету поблизу).
  • 2 чайні ложки харчової соди, яка, напевно, є у кожного з нас на кухонній полиці.
  • Половина столової ложки крохмалю, що легко і просто за копійки придбати в будь-якому продуктовому магазині.
  • Ефірна олія на вибір, що ви також знайдете у косметичному відділі.
Читайте також:  Мінерал, який може принести користь чоловікам старше 50 років
Як приготувати натуральний засіб від поту і позбутися від запаху ніг:
  • Для початку перемішаємо соду з крохмалем до утворення однорідної порошкової суміші. Сода – це кращий засіб від поту і запаху, оскільки створює лужне середовище, яке подавляє активність бактерій. Крохмаль ж прекрасно вбирає вологу, за рахунок чого забезпечує сухість шкірних покривів і краще поглинання вологи.
  • В отриману порошкову суміш додаємо кокосову олію – вона вкрай необхідне. Плюсом такої олії є здатність до плавлення при кімнатних температурах. За рахунок цього нанесення домашнього дезодоранту для ніг не буде приносити почуття дискомфорту.
  • На завершення до засобу від поту додайте пару крапель ефірного масла.
Читайте також:  Вчені визначили, який денний сон є шкідливим

Зберігати отримане в домашніх умовах засіб від поту рекомендується в ємності для дезодоранту чи будь-якій підходящій на ваш розсуд. Краще вибрати прохолодне темне місце. Застосовувати дезодорант для ніг слід шляхом нанесення на стопи найтоншим шаром.

В якості бонусу для наших читачів пропонуємо невелику відеопораду, як позбутися від неприємного запаху взуття:

Переваг у такого засобу, виготовленого власноруч, маса. Дезодорант для ніг абсолютно нешкідливий, не позначається на природних процесах потовиділення. Звичайно, доведеться спочатку звикнути до нього, однак результат вам сподобається. Тепер і ви знаєте, як позбавитися від запаху ніг!

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News