Лягати спати з мокрою головою шкідливо для здоров’я. І експерти підтверджують це. Ось до яких наслідків для здоров’я це може призвести.

Чому ж засипати з мокрим волоссям не варто? Є щонайменше чотири причини.

Ви можете легко застудитися. Після миття голови імунна система слабшає, тому в організм легко може потрапити інфекція. Та й загалом віруси швидше поширюються у прохолодному середовищі. В результаті у людини може виникнути нежить, головний біль, закладеність носа, жар, пише Sohu.

Пошкоджується волосся. У вологому стані незабарвлене волосся та волосся, яке не піддавалися хімзавивці, розтягуються до 30 % від початкової довжини. Якщо ж волосся знебарвлене або пофарбоване, то в мокрому вигляді воно більше схильне до сплутування, скручування. В результаті під час сну вони можуть сильно розтягнутися та розірватися. А якщо при цьому ще зранку їх активно розчісувати, то вони згодом стануть ламкими, почнуть випадати.

Відбувається розмноження бактерій. Як наволочки, так і волосяні фолікули можуть містити грибок, а у вологому середовищі він легко поширюється.

Розвивається себорейний дерматит. Через вологе волосся грибок, що викликає це захворювання, може спровокувати запальну реакцію в організмі. Це все призведе до лупи, свербежу шкіри голови, утворення червоних плям та папул.