Отже, якщо ви перестанете їсти що-небудь з рафінованим цукром то ви помітите, що станеться 6 дуже важливих речей.

1. Ваше тіло вчиться насичуватися

Цукор пригнічує наш гормон лептин, який змушує нас почувати себе ситими. Тому коли цукор скорочується, організм повертається до свого природного способу підтримки апетиту.

Наявність цукру у вашому раціоні зазвичай змушує вас їсти більше. А так само закінчувати їжу чимось солодким.

2. Ваше тіло наповниться енергією

Це факт. Здається, жінки завжди намагаються схуднути і уникають якомога більше калорій, щоб отримати бажане тіло. Але найкращий спосіб отримати бажане тіло – змусити його працювати якнайкраще.

Цукор краде поживні речовини з організму, тому вся система піддається ризику. До того ж дієти або надмірне споживання їжі уповільнюють обмін речовин.

Він також досить токсичний, що означає, що ваша бідна печінка щодня перевантажена. Мало того, коли організм намагається утримати токсини від ваших життєво важливих органів. Саме тому організм навмисно затримує воду, жир і утворює навколо себе холестерин.

Досить скоротити споживання цукру і побачити позитивний результат.

3. Ваша енергія буде рости

Помилкове переконання, що цукор дає вам енергію. І це нерозумно. Жінки вибирають цукор для зняття втоми. Але це тільки призводить до хибного циклу вживання цукру — прискорення — вживання більшої кількості цукру — прискорення — вживання більшої кількості цукру.

Скоротіть його, замініть омега-3 необхідними жирами, рибою, насінням, горіхами та овочами і спостерігайте за підвищенням рівня своєї енергії. Спочатку ви можете відчувати втому протягом перших 5 днів. Але коли ваше тіло справиться з симптомами абстиненції, ви відчуйте прилив сил.

4. Ви спите краще

Шоколад містить кофеїн і все, що впливає на рівень цукру в крові може змінити сон. При відмові від цукру одним з очевидних результатів є те, що сон набагато покращиться.

6. Ви будете виглядати молодше і сяяти

Цукор впливає на еластин і колаген (два основних білка в шкірі). А так само активує процес, званий глікуванням, при якому цукор зв’язується з білковими волокнами.

Глікація призводить до мутації білків, створюючи нові шкідливі молекули, звані передовими кінцевими продуктами глікування. Які накопичуються і завдають ще більшої шкоди, викликаючи ще більше запалення і пошкодження.