Любителі кави тріумфують: нове дослідження пов’язує помірне споживання кави з нижчим ризиком смерті. Тим не менш, є оптимальна кількість, яку ви повинні випити, щоб пожинати плоди та знизити ризики.

Деякі люди підсіли на смак. Іншим потрібен заряд енергії вранці. Незалежно від того, чому ви вирішили пити каву, нове дослідження підтверджує це рішення. Помірне споживання несолодких та підсолоджених цукром кави пов’язане з нижчим ризиком смерті.

Звичайно, це відкриття пов’язане з важливим застереженням: має значення, скільки ви п’єте. Від двох до чотирьох чашок на день вважалося кількістю, яка зазвичай пов’язана зі зниженням ризику смертності, пише The Guardian. Зв’язок із нижчим ризиком смерті досить постійна при вживанні близько трьох і більше чашок несолодкої кави на день.

Бажано не перестаратися з підсолодженою цукром кави, оскільки при вищезгаданих дозах спостерігається підвищення ризику смертності.

Регулярне помірне споживання кави не здається шкідливим для більшості людей і, ймовірно, може принести деяку користь вашому здоров’ю.